چمن مصنوعی در تهران

چمن مصنوعی در تهران چمن های مصنوعی امروزه پیشرفت زیادی در کیفیت داشته اند . افزایش طول رشته در چمن های جدید کیفیت مطلوبی دارند، مقاومت در برابر سایش از ویژگی های بارز چمن های مصنوعی جدید می باشند.

ترکیب سلیس به همراه رشته های پلیمری به فشرده نشدن چمن ها کمک میکند. سیستم های مونوفیلامنت در چمن های مصنوعی جدید ضریب اصطکاک آنها را بسیار پایین آورده است و قابلیت استفاده در زمین های ورزشی را افزایش داده است.

شهر تهران با توجه به تعدد ورزشگاه ها و همچنین وجود فضاهای شهری غیر قابل کشت ، یکی از بزرگترین مشتریان چمن های مصنوعی است . در شهر تهران از ورزشگاه ها تا سالن های ورزشی ، مهد کودک ها ، بالکن ها و پشتبام ها همگی به سمت استفاده از چمن های مصنوعی روی آورده اند. با توجه به اینکه تعداد بازی های ورزشی انجام شده در شهر تهران بسیار بالا است، و چمن های طبیعی در ورزشگاه ها بعد از هر بار استفاده نیاز به 48 ساعت استراحت دارند تا برای بازی بعدی آماده باشند. چمن های مصنوعی در شهر تهران با توجه به عدم نیاز به آب و رسیدگی و ماندگاری بالا اقبال بسیار زیادی دارند.

عرضه چمن های مصنوعی در تهران میتواند منجر به افزایش کیفی ظاهر شهر ها و خانه ها شود.

قیمت چمن مصنوعی در تهران

قیمت چمن مصنوعی در تهران با پایین ترین قیمت برای رقابت با سایر تولید کنندگان و عرضه کنندگان چمن های مصنوعی عرضه میگردد. چمن مصنوعی عرضه شده در تهران از بالاترین کیفیت برخوردارند، نیاز به رقابت باعث شده است تا شرکت پایا تندیس قرن بهترین محصول وارداتی را با قیمت مناسب را عرضه کند. قیمت مناسب و کیفیت بالای چمن های مصنوعی ارائه شده در تهران موجب افزایش اعتماد مردم به محصولات عرضه شده ما گردیده است.

امکان نصب چمن های مصنوعی در تهران

شرکت پایا تندیس قرن با در خدمت داشتن تیم مجرب ، کارآزموده و متخصص در امر نصب چمن مصنوعی امکان نصب چمن در هر نقطه از ایران فراهم است و با  توجه به متراژ چمن خریداری شده مبلغ نصب تعیین میگردد. در صورتی که نصب چمن در فضاهای خاص مورد نظر باشد می توان برای هزینه های نصب چمن جلسه ای را با مشتریان ترتیب داد.